პროექტის „ქართულ-რუსული დიალოგი მშვიდობისა და თანამშრომლობისთვის" პრეზენტაცია
”კულტურულ ურთიერთობათა ცენტრი-კავკასიური სახლი” ახორციელებს პროექტს „ქართულ-რუსული დიალოგი მშვიდობისა და თანამშრომლობისთვის".
პროექტის პრეზენტაცია გაიმართება:
”კავკასიური სახლის” ოფისში 17 დეკემბერს, 10 საათზე;
მისამართი: თბილისი, გ. ტაბიძის 20
პროექტი მიზნად ისახავს ქართველი და რუსი ახალგაზრდა პროფესიონალების ცნობიერების ამაღლებას ქართულ-რუსული ურთიერთობების შესახებ და მათ შორის თანამშრომლობის პლატფორმის ჩამოყალიბებას.
მიმდინარე წლის 17 დეკემბრიდან 23 დეკემბრამდე „კავკასიურ სახლში“ გაიმართება პროექტით დაგეგმილი შეხვედრები, რომელშიც მონაწილეობას მიიღებენ ცნობილი რუსი და ქართველი ახალგაზრდა ჟურნალისტები. პროექტის ფარგლებში დაგეგმილია შეხვედრები თბილისში სხვადასხვა სახელმწიფო უწყებებისა და არასამთავრობო ორგანიზაციების წარმომადგენლებთან.
პროექტი ხორციელდება ბრიტანეთის საგარეო საქმეთა სამინისტროს ფინანსური მხარდაჭერით, „კონფლიქტის ფონდის“ პროგრამის ფარგლებში.

Презентация проекта «Грузино-российский диалог для мира и сотрудничества»
«Центр культурных взаимосвязей «Кавказский дом» осуществляет проект «Грузино-российский диалог для мира и сотрудничества».
Презентация проекта состоится по адресу: Тбилиси, ул. Г.Табидзе №20, «Кавказский дом», 17 декабря, в 10:00 часов
Проект ставит целью повышение уровня осведомленности о российско-грузинских отношениях для грузинских и российских молодых профессионалов и создание платформы сотрудничества между ними.
С 17 декабря по 23 декабря текущего года состоится встреча в рамках данного проекта. Во встрече примут участие известные российские и грузинские молодые журналисты. В Тбилиси в рамках проекта запланированы встречи с представителями различных государственных ведомств и неправительственных организаций.